در راستای فعالیت ها و مشارکت های علمی شرکت فناور بهین رشد زرین، همکاری مشترکی با سازمان تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی شکل گرفت و پس از جلسات و مذاکرات متعدد، تفاهم نامه ای با این سازمان در استان همدان منعقد شد. شرکت بهین رشد زرین با عنوان یکی از پیشگامان صنعت کودهای بیوتکنولوژیک، ارائه دهنده کاملترین کود مورد نیاز گیاهان، مبتنی بر تمامی اسیدهای آمینه ضروری به انضمام 5 عصنر اصلی معدنی ازت کامل، فسفر محلول، پتاسیم، روی، آهن و گلوسید می باشد که می تواند میزان محصولات درختان میوه، غلات، دانه های گیاهی، سبزیجات وصیفی جات را – از 40 درصد تا 300 درصد – افزایش داده، کیفیت محصولات (طعم و مزه) را ارتقا بخشد، و گیاه را در برابر آفتها و تنش های گرمایی و سرمایی مقاوم کند.

پیشینه

در ادامه این همکاری و در روز یکشنبه 4 مهر 1400 ، مدیران شرکت در مراسمی با حضور مدیران و کارشناسان مرکز تحقیقات کشاورزی حضور یافته و به بحث و تبادل نظر در خصوص نقش محصول شرکت بر روی محصولات
کشاورزی پرداختند.
در این مراسم جناب آقایان دکتر زارع و دکتر ودادی در خصوص اثربخشی محصول، مزایا و تجربیات حاصل از بکارگیری آن توسط کشاورزان توضیحاتی ارائه دادند.
همچنین جناب آقای دکتر بهراملو نیز بر اهمیت توجه به سلامت آب، خاک و محصولات کشاورزی تاکید نمودند.
دو طرف نیز نسبت به تداوم همکاری های طرفین ابراز امیدواری نمودند.

مزایای کودهای زیستی

در دهه‌های گذشته بدلیل مصرف کودهای شیمیایی اثرات زیست محیطی متعددی از جمله انواع آلودگی‌های آب و خاک و مشکلاتی در خصوص سلامتی انسان و دیگر موجودات زنده به وجود آمد.

img_divider